TKO JE BIO NA SKENERU? Evo čiji skauti su jučer bili na Rujevici!

Naslovnica » TKO JE BIO NA SKENERU? Evo čiji skauti su jučer bili na Rujevici!

Dinamo je pobijedio s 2:1 u velikom derbiju protiv Rijeke na Rujevici u sklopu 33. kola HNL-a. Ovom pobjedom, Modri su povećali svoju prednost na četiri boda uoči posljednja tri kola prvenstva.

Nakon što je Marko Pjaca zabio iz penala u 50. minuti, Dinamo je preokrenuo rezultat golovima Brune Petkovića, koji je sjajno pogodio iz slobodnog udarca u 75. minuti, i Arbera Hoxhe, koji je osigurao pobjedu golom u 89. minuti. Ova pobjeda znači da Dinamo sada ima četiri boda prednosti nad drugoplasiranom Rijekom, s tri preostala kola.

Utakmica je privukla ne samo pažnju domaće publike već i strane skaute. Kako prenosi Germanijak.hr, na tribinama su bili predstavnici talijanskih klubova Genoa, Parma i Udinese, ali i skauti Manchester Cityja i Stuttgarta.

Također se šuška da su neki od tih skauta došli posebno pratiti Brunu Petkovića, koji je ponovno briljirao u dresu Dinama. Već se neko vrijeme govori o mogućem Petkovićevom odlasku iz Maksimira, a uz ovakve nastupe, njegova cijena samo raste. Ima ugovor do ljeta 2025., ali se priča da bi mogao otići već u sljedećem prijelaznom roku za iznos od dva i pol milijuna eura, što je prava prilika za gore spomenute klubove.

KLIKNITE OVDJE DA POGLEDATE NAŠE PROGNOZE UTAKMICA, A OVDJE SU NAŠI TIKETI DANA!