Naslovnica » PETKOVIĆ I HOXHA ‘SREDILI’ RIJEKU: Ludi preokret Dinama koji je sad korak do titule! (VIDEO)

U derbiju 33. kola SuperSport HNL-a, Dinamo je nakon preokreta pobijedio Rijeku na Rujevici rezultatom 2:1, čime su značajno povećali prednost na vrhu tablice. Sada “modri” bježe Rijeci za četiri boda.

Rijeka je povela u 50. minuti pogotkom Marka Pjace s bijele točke. Dinamo je izjednačio u 75. minuti fantastičnim slobodnim udarcem Brune Petkovića s više od 20 metara. Pobjednički gol za Dinamo postigao je Arber Hoxha u 89. minuti, osiguravši momčadi iz Zagreba prednost od četiri boda (75-71) u odnosu na Rijeku.

KLIKNITE OVDJE I POGLEDAJTE GOLOVE!

Do kraja sezone Dinamo igra protiv Osijeka i Rudeša na svom stadionu Maksimir, a gostuje kod Slaven Belupa. Rijeka ima utakmice protiv Varaždina i Osijeka u gostima, dok na Rujevici dočekuje Slaven Belupo.

Na početku prvog poluvremena, Dinamo je izgledao odlučno, ali su se gosti brzo povukli u obranu. U devetoj minuti, Sučić je odlično dodao Baturini, koji je pogodio vratnicu, ali je akcija označena kao zaleđe. To je bila jedina ozbiljna prilika Dinama u prvom poluvremenu, dok su domaćini, posebno Pašalić, bili aktivniji. Pašalić je u 42. minuti snažnim udarcem zamalo promašio gostujući gol.

KLIKNITE OVDJE DA POGLEDATE NAŠE PROGNOZE UTAKMICA, A OVDJE SU NAŠI TIKETI DANA!