Naslovnica » NASTAVLJAJU UTRKU ZA NASLOVOM: Dinamo osvojio važne bodove u zaostaloj utakmici! (VIDEO)

Dinamo je u zaostaloj utakmici 5. kola SuperSport HNL-a slavio protiv Varaždina rezultatom 2:1. Martin Baturina i Gabriel Vidović postigli su golove za Dinamo, dok je Domagoj Drožđek bio strijelac za Varaždin. Ovom pobjedom Dinamo se približio Rijeci na samo dva boda zaostatka, i to šest kola prije kraja prvenstva.

Momčad Dinama započela je utakmicu s formacijom od tri stopera – Mauro Perković, Kevin Theophile i Maxime Bernauer. U napadu su se istaknula dva centarfora – Fran Brodić i Bruno Petković. Takva postava je odlično funkcionirala za domaćine, koji su dominirali tijekom cijelog prvog poluvremena.

Unatoč stvaranju brojnih prilika, Dinamo je uspio postići samo jedan gol, i to u 26. minuti kada je Baturina zatresao mrežu nakon lijepog prodora. U drugom poluvremenu Dinamo je nastavio s dominacijom i udvostručio vodstvo golom Vidovića u 53. minuti.

Unatoč crvenom kartonu za Jelenića iz Varaždina u 64. minuti, gosti su uspjeli smanjiti vodstvo Dinama u 72. minuti nakon greške Theophilea, koja je omogućila Drožđeku da smanji rezultat. Unatoč nekoliko prilika, Dinamo nije uspio dodatno povećati vodstvo do kraja utakmice.

Dinamo se trenutno nalazi na drugom mjestu s 66 bodova, samo dva manje od vodeće Rijeke. S druge strane, Varaždin se zadržao na sedmom mjestu s 33 boda, osiguran od ispadanja iz lige, ali bez velikih izgleda za plasman u europska natjecanja.

KLIKNITE OVDJE DA POGLEDATE NAŠE PROGNOZE UTAKMICA, A OVDJE SU NAŠI TIKETI DANA!