Naslovnica » SJEĆATE LI SE OVE MODRIĆEVE ČAROLIJE? Pogledajte kako UEFA nabrijava navijače na EURO 2024! (VIDEO)

Europsko prvenstvo u Njemačkoj počinje za oko mjesec i pol dana, a UEFA obilježava odbrojavanje do početka turnira prisjećajući se nekih od najljepših trenutaka s prethodnih natjecanja.

Među njima je i nevjerojatan gol Luke Modrića s prošlog Eura, u utakmici protiv Škotske.

Dogodilo se to u 62. minuti utakmice, kada je rezultat bio 1:1 u posljednjem kolu skupine C. Hrvatska je trebala pobjedu kako bi osigurala mjesto u osmini finala, a Modrić je iskoristio vanjski dio kopačke kako bi s ruba šesnaesterca poslao loptu u mrežu, postigavši jedan od najljepših golova turnira.

Taj trenutak magije prelomio je Škote, koje je 15-ak minuta kasnije dokrajčio Ivan Perišić, osiguravši Hrvatskoj pobjedu i prolazak dalje. Hrvatska je potom u osmini finala igrala protiv Španjolske, u spektakularnom susretu koji je završio pobjedom Španjolske rezultatom 5:3 nakon produžetaka.

KLIKNITE OVDJE DA POGLEDATE NAŠE PROGNOZE UTAKMICA, A OVDJE SU NAŠI TIKETI DANA!