NOVA POBJEDA: Dinamo nastavlja lov na Rijeku! (VIDEO)

Naslovnica » NOVA POBJEDA: Dinamo nastavlja lov na Rijeku! (VIDEO)
slika: ZGportal Zagreb

Dinamo je ostvario pobjedu nad Goricom na gostovanju rezultatom 2:0 u 30. kolu SuperSport HNL-a. Strijelci su bili Sandro Kulenović i Marko Bulat. Ekipa Sergeja Jakirovića s ovom pobjedom izjednačila se s Rijekom, koja u nedjelju igra protiv Istre.

Dinamo je krenuo napadački od samog početka utakmice te je već u 13. minuti poveo. Gabriel Vidović je prekinuo akciju na sredini terena, Martin Baturina mu je lijepo dodao, a Sandro Kulenović je bio sam pred Ivanom Banićem i mirno zabio za 1:0.

Gorica je imala priliku izjednačiti u 26. minuti preko Gabrijela Rukavine, posuđenog igrača Dinama, ali Ivan Nevistić je obranio. Na odbijenu loptu je natrčao Andrej Lazarov, ali njegov udarac blokiran je.

Dinamo je dominirao i u drugom poluvremenu, a u 68. minuti imao je priliku za drugi gol. Petar Sučić je prošao po desnoj strani, zaobišao Banića i uposlio Kulenovića, ali njegov udarac završio je preko gola.

Ipak, Dinamo je u 88. minuti potvrdio pobjedu. Marko Bulat je pucao s 20-ak metara, loptu je blokirao igrač Gorice, a ona je završila u mreži za konačnih 2:0.

KLIKNITE OVDJE DA POGLEDATE NAŠE PROGNOZE UTAKMICA, A OVDJE SU NAŠI TIKETI DANA!