Naslovnica » KATASTROFA U TRI MINUTA ZA BIH: Evo kako joj je Ukrajina oduzela san o Euru! (VIDEO)
Bosnia’s Edin Dzeko, center, and Ukraine’s Mykola Matviyenko challenge for the ball during the Euro 2024 playoff soccer match between Bosnia and Ukraine in Zenica, Bosnia, Thursday, March 21, 2024. (AP Photo/Armin Durgut)

Nažalost, reprezentacija Bosne i Hercegovine nije uspjela izboriti plasman na Europsko prvenstvo nakon što je poražena od Ukrajine rezultatom 1:2 u utakmici polufinala doigravanja.

Unatoč vodstvu koje je ostvareno autogolom Mikole Matvijenka u 56. minuti, Ukrajina je uspjela preokrenuti rezultat. Roman Jaremčuk je izjednačio rezultat u 85. minuti, dok je samo tri minute kasnije asistirao Artemu Dovbiku za konačnih 1:2.

Ukrajina će sada igrati protiv Islanda za plasman na Europsko prvenstvo, dok je reprezentacija Bosne i Hercegovine propustila priliku za sudjelovanjem na ovom natjecanju.

KLIKNITE OVDJE I POGLEDAJTE GOLOVE S UTAKMICE!