IGRAČI SE HVATALI ZA GLAVU: Dinamo zamalo šokiran u 86. minuti! (VIDEO)

Naslovnica » IGRAČI SE HVATALI ZA GLAVU: Dinamo zamalo šokiran u 86. minuti! (VIDEO)
slika: Sportske novosti

Dinamo je na gostovanju slavio protiv Varaždina s minimalnih 1:0 u 32. kolu SuperSport HNL-a. Jedini pogodak na utakmici postigao je Gabriel Vidović u 46. minuti, osiguravši tako tri vrijedna boda za Dinamo. Iako je Dinamo stvorio još nekoliko velikih prilika, nije ih uspio realizirati, ali domaćini nisu iskoristili tu priliku da izjednače. Varaždin je bio najbliži pogotku pri kraju utakmice.

Marko Dabro prošao je pored Dinamovog stopera Kevina Theophilea-Catherina, koji se poskliznuo i pao, što je Dabru otvorilo put do gola. Lopta mu je upućena u prazan prostor, zaobišao je vratara Ivana Nevistića, ali iz nezgodnog kuta pogodio je vanjski dio mreže. Nakon promašaja, igrači Varaždina koji su bili u kadru uhvatili su se za glavu. Dabro se pridružio Varaždinu tijekom zimskog prijelaznog roka i do sada je postigao tri gola u 11 nastupa.

Tim trenera Sergeja Jakirovića uspio je osigurati tri nova boda i zasjesti na vrh SuperSport HNL-a s 72 boda, samo jednim više od Rijeke, koja svoju utakmicu 32. kola igra protiv Lokomotive u nedjelju u 19:30 na stadionu u Kranjčevićevoj.

KLIKNITE OVDJE DA POGLEDATE NAŠE PROGNOZE UTAKMICA, A OVDJE SU NAŠI TIKETI DANA!