DINAMO PREUZEO PRVO MJESTO: Vidović golčinom donijeo pobjedu Modrima! (VIDEO)

Naslovnica » DINAMO PREUZEO PRVO MJESTO: Vidović golčinom donijeo pobjedu Modrima! (VIDEO)

Dinamo je u utakmici 32. kola SuperSport HNL-a pobijedio Varaždin u gostima rezultatom 1:0. Jedini pogodak postigao je Gabriel Vidović u 46. minuti, fantastičnim udarcem s ruba šesnaesterca. Iako je Dinamo imao još nekoliko odličnih prilika, nisu uspjeli povećati svoju prednost, a sreća im se osmjehnula jer ni Varaždin nije iskoristio svoje šanse.

U prvom poluvremenu, Dinamo je imao nekoliko prilika za pogodak, ali nisu bili dovoljno precizni. Jedna od najboljih šansi dogodila se u 16. minuti, kada je Theophile-Catherine dugačkom loptom pronašao Martina Baturinu, ali je Lamine Ba spriječio njegov udarac. Varaždin je također imao priliku u 28. minuti, ali je Drožđekov udarac obranio Nevistić.

Prilika je bilo s obje strane. Dinamo je u 32. minuti skoro postigao pogodak, ali je Petar Sučić pogodio stativu. S druge strane, Varaždin je imao šansu kada je Mitrovski pucao, ali je Theophile-Catherine očistio loptu s gol-linije.

Jedini pogodak utakmice došao je odmah na početku drugog poluvremena. Vidović je primio loptu s lijeve strane, ušao prema sredini i pogodio rašlje, ostavljajući golmana Zeleniku bez šanse za obranu.

Dinamo je imao nekoliko prilika da osigura pobjedu, ali su promašili niz šansi, uključujući situacije kada je Fran Brodić prošao golmana Zeleniku, ali nije uspio pogoditi prazan gol. Varaždin je u 86. minuti mogao izjednačiti, ali je Dabro promašio iz dobre pozicije.

U završnici utakmice, Arijan Ademi, koji je ušao s klupe u svom 400. nastupu za Dinamo, imao je priliku povećati prednost, ali je pucao glavom pokraj gola. Unatoč brojnim promašajima, Dinamo je uspio zadržati prednost i osvojiti tri važna boda.

KLIKNITE OVDJE DA POGLEDATE NAŠE PROGNOZE UTAKMICA, A OVDJE SU NAŠI TIKETI DANA!