Naslovnica » HRVATSKI NAPADAČ JE HIT U SAD-U: Petar Musa zabio drugu utakmicu u nizu, a zatim dobio i posebnu nagradu! (VIDEO)

U sinoćnjem teksaškom derbiju, FC Dallas pobijedio je Houston Dynamo rezultatom 2:0, a Petar Musa je proglašen najboljim igračem utakmice.

U 55. minuti, Musa je primio loptu od Eme Twumasija i preciznim udarcem doveo Dallas u vodstvo. Pobjedu je osigurao Sebastian Ibeagha, koji je u 80. minuti zabio za konačnih 2:0 i tri boda za Dallas.

Nakon utakmice, Musa je proglašen igračem utakmice i dao je kratku izjavu za službeni profil Dallasa, noseći šešir koji je dobio kao nagradu za najbolju izvedbu u teksaškom derbiju.

“Predivno, jako sam sretan zbog pobjede. Momci su danas pokazali pravi timski duh, a ja sam sretan zbog gola i važna tri boda”, rekao je Musa.

Za hrvatskog napadača, ovo je treći gol u osam nastupa za Dallas. Ovim golom postigao je pogodak u dvije uzastopne utakmice, a do sada ima i jednu asistenciju.

KLIKNITE OVDJE I POGLEDAJTE GOLOVE MUSE!

KLIKNITE OVDJE DA POGLEDATE NAŠE PROGNOZE UTAKMICA, A OVDJE SU NAŠI TIKETI DANA!