ISTRA JE IZDRŽALA: Lokomotiva ostala bez dva boda u borbi za Europu! (VIDEO)

Naslovnica » ISTRA JE IZDRŽALA: Lokomotiva ostala bez dva boda u borbi za Europu! (VIDEO)
slika: gol.hr

Na početku 28. kola SuperSport HNL-a, koje je istovremeno bilo i posljednje u četvrtom krugu prvenstva, susret između Istre i Lokomotive završio je bez pogodaka, 0:0. Lokomotiva je tako ostala bez dva boda u utrci za Europu, ali će ipak zadržati četvrto mjesto na tablici nakon ovog kola. Istra je zahvaljujući ovom bodu privremeno prestigla Slaven na osmom mjestu.

Domaći nogometaši su bili aktivniji u prvom dijelu igre, prijeteći uglavnom preko Francuza Eliasa Fileta, koji je zamijenio Antu Ercega u napadu. Najbliže postizanju pogotka bio je u 10. minuti, kada je njegov udarac ljevicom prošao tik uz vratnicu. Najveću priliku za Lokomotivu imao je Marin Šotiček u 31. minuti, no njegov udarac s 16 metara otišao je malo pored gola.

U drugom dijelu igre inicijativu je preuzeo Lokomotiva, ali unatoč većem posjedu lopte nije uspjela stvoriti nijednu ozbiljniju priliku. Elias Filet je bio raspoložen te je u 78. minuti zatresao mrežu gostiju, no gol je opravdano poništen zbog zaleđa. To je bila jedina značajnija situacija koju smo vidjeli u drugom dijelu susreta.

KLIKNITE OVDJE DA POGLEDATE NAŠE PROGNOZE UTAKMICA, A OVDJE SU NAŠI TIKETI DANA!