Naslovnica » SJAJNA UTAKMICA BRAZILCA: Vinicius s dva gola donio Realu dobar rezultat protiv Bayerna uoči uzvrata! (VIDEO)

Bayern i Real Madrid odigrali su neodlučeno 2:2 u prvoj utakmici polufinala Lige prvaka. Golove za Bayern postigli su Leroy Sane i Harry Kane, dok je za Real Madrid dvostruki strijelac bio Vinicius Junior. Luka Modrić je ušao u igru u 75. minuti. Uzvratna utakmica zakazana je za osam dana u Madridu.

Bayern je od početka snažno pritiskao, stvarajući prilike. Leroy Sane imao je dvije dobre šanse u prvih 20 minuta, ali mu je Andrij Lunin obranio prvi udarac, dok je drugi završio iznad grede. Real Madrid se teško nosio s tim pritiskom, no Vinicius Junior je preokrenuo tijek igre kada je u 24. minuti zabio za vodstvo Reala. Primio je savršenu loptu od Kroosa, izbjegao obranu Bayerna i sam se našao pred Neuerom, lakoćom postigavši gol.

Do kraja prvog poluvremena, Bayern je i dalje dominirao, dok se Real Madrid povukao s cijelom ekipom na svoju polovicu. Nakon pauze, Bayern je preuzeo kontrolu igre. U 53. minuti Sane je pogodio za izjednačenje nakon snažnog udarca u bliži kut. Samo četiri minute kasnije, Kane je postigao gol iz penala nakon prekršaja Lucasa Vazqueza nad Musialom u šesnaestercu, čime je Bayern poveo 2:1.

Bayern je nakon toga nastavio s boljom igrom, stvorivši još nekoliko prilika. Kaneov udarac bio je blokiran u 66. minuti, a Dier je minutu kasnije dobro pucao glavom, ali rezultat se nije promijenio.

U posljednjim minutama susreta, Real Madrid je pojačao pritisak. Vinicius Junior je imao odličnu priliku u 79. minuti, ali je Neuer obranio njegov udarac. Međutim, Real Madrid izjednačio je četiri minute kasnije. Kim je napravio prekršaj na Rodrygu, a Vinicius Junior je iz penala zabio svoj drugi gol i postavio konačnih 2:2.

KLIKNITE OVDJE DA POGLEDATE NAŠE PROGNOZE UTAKMICA, A OVDJE SU NAŠI TIKETI DANA!