Naslovnica » NIJE BIO DOVOLJAN PORAZ: Jakirović nakon utakmice izjavom dodatno ‘ponizio’ Hajduk i cijeli Poljud!

Trener Dinama Sergej Jakirović bio je izuzetno sretan nakon pobjede Dinama nad Hajdukom od 1:0 u polufinalu Kupa Hrvatske. Sada će se Dinamo boriti za naslov protiv Rijeke 15. i 30. svibnja.

Sandro Kulenović osigurao je pobjedu za Dinamo golom u 15. minuti, a Jakirović je dao svoje komentare o utakmici i neredima nakon nje.

“Igrali smo vrlo dobro i zasluženo smo se plasirali u finale. Prvo poluvrijeme bilo je na visokoj razini, ali nismo uspjeli riješiti utakmicu. Lučić nam je obranio sve šanse koje smo imali. Znao sam da će Hajduk pritisnuti još više u drugom poluvremenu; morali su preuzeti rizik. Nisu imali što izgubiti, a mi smo zbog toga izgubili ritam. Ipak, nismo im dopustili velike prilike sve do posljednjeg napada i njihove prečke. Naš cilj je dupla kruna, ali idemo korak po korak. Sada se fokusiramo na utakmicu protiv Istre; moramo osvojiti tri boda. Imali smo dvije teške pobjede u četiri dana, pa moramo procijeniti kakva će nam biti energija i s kim ćemo igrati tu utakmicu. Nastavljamo loviti Rijeku, a 30. svibnja ćemo vidjeti kamo će nas to odvesti.”

Jakirović je iskoristio priliku da dodatno provocira domaćina i organizaciju samog derbija izjavom da je skoro doživio povredu zadnje lože dok je trčao.

“Da su nam mjerili brzinu trčanja, vjerojatno bi prešli 35 kilometara na sat. Skoro sam doživio povredu zadnje lože. Neću dalje komentirati, ništa se nije dogodilo nijednom od nas. Organizacija je bila savršena i u subotu i danas, svi su obavili svoj posao”, rekao je Jakirović.

Napomenimo, nakon što je Hajduk eliminiran iz natjecanja u kojem je dvije godine zaredom stizao do titule, domaći navijači su upali na teren.

KLIKNITE OVDJE DA POGLEDATE NAŠE PROGNOZE UTAKMICA, A OVDJE SU NAŠI TIKETI DANA!