Naslovnica » NEVJEROVATNO: Hajduk u problemima sve do 75. minute – onda je Perišić ušao! (VIDEO)
slika: index.hr

U derbiju na Rujevici, Rijeka je pobijedila Hajduk rezultatom 1:0 i tako se odvojila na vrhu ljestvice od Dinama s pet bodova razlike. Marco Pašalić postigao je jedini gol utakmice u 70. minuti, dok je Hajduk ovim porazom ispao iz utrke za naslov prvaka. Ivan Perišić debitirao je u SuperSport HNL-u igrajući za Hajduk protiv Rijeke.

Hrvatski reprezentativac Perišić zamijenio je desnog beka Fahda Moufija u 74. minuti, što je izazvalo pljesak kako gostujućih, tako i domaćih navijača. Prije ulaska Perišića, Hajduk nije uspio stvoriti nijednu izglednu priliku, no nakon što je ušao, Perišić je prvo stvorio veliku priliku za Aleksandra Trajkovskog, a potom je i sam pucao u padu, ali nije uspio pogoditi gol.

Perišić je cijelu sezonu oporavljao od teške ozljede koljena koju je zadobio na treningu Tottenhama. Nakon što je stigao na posudbu u Hajduk, prvi put je nastupio u polufinalu SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa protiv Dinama na Poljudu, gdje je odigrao oko 20 minuta.

KLIKNITE OVDJE DA POGLEDATE NAŠE PROGNOZE UTAKMICA, A OVDJE SU NAŠI TIKETI DANA!