EVO RASPOREDA DINAMA I RIJEKE: Do kraja su ostala samo tri kola!

Naslovnica » EVO RASPOREDA DINAMA I RIJEKE: Do kraja su ostala samo tri kola!

Dinamo je spektakularnim preokretom u derbiju 33. kola SuperSport HNL-a pobijedio Rijeku rezultatom 2:1 i time se odvojio na četiri boda prednosti tri kola prije kraja prvenstva. Rijeka je povela golom Marka Pjace iz penala u 50. minuti, no Dinamo je preokrenuo utakmicu sjajnim golom Brune Petkovića iz slobodnog udarca u 75. minuti i pogotkom Arbera Hoxhe u 89. minuti.

Do Petkovićevog gola Dinamo nije uputio niti jedan udarac prema vratima, ali su “modri” još jednom pokazali da su klasa za SuperSport HNL. S ova tri boda, gotovo su osigurali titulu jer imaju četiri boda prednosti tri kola prije kraja. Ako obje momčadi završe s istim brojem bodova, Dinamo bi bio prvak zbog boljeg međusobnog omjera. Također, Dinamov raspored do kraja je povoljniji od rasporeda Rijeke.

Rijeka do kraja igra u gostima kod Varaždina i Osijeka, a završava sezonu kod kuće protiv Slaven Belupa. Dinamo iduće kolo igra s Osijekom, zatim ide u Koprivnicu, a u posljednjoj utakmici sezone na Maksimiru dočekuje Rudeš.

KLIKNITE OVDJE DA POGLEDATE NAŠE PROGNOZE UTAKMICA, A OVDJE SU NAŠI TIKETI DANA!