Naslovnica » DA JE SIGUR POGODIO… Je li ovo promašaj nakon kojeg za Hajduk više nema povratka? (VIDEO)

U finalu SuperSport Hrvatskog kupa snage će odmjeriti Rijeka i Dinamo. Rijeka je osigurala finale pobjedom od 1:0 protiv Lokomotive u Zagrebu, dok je Dinamo na Poljudu također slavio s istim rezultatom protiv Hajduka. Na Poljudu je rezultat mogao biti potpuno drugačiji da je Niko Sigur u 96. minuti loptu poslao nekoliko centimetara niže i pogodio prečku Nevistićeva gola.

Iako je Dinamo dominirao posebno u prvom poluvremenu, Sigurova prilika u 96. minuti bila je posljednja nada Hajduka za produžetak. Utakmica je mogla potpuno otići na stranu Hajduka u drugom dijelu, ali Sigurova šansa bila je ključna u završnici. Mladi veznjak Hajduka je udarcem s teške pozicije pogodio gredu, a mogućnost produžetka ili čak izvođenja penala nestala je s tom šansom.

Da je Sigur uspio pogoditi, možda bi se produžetak održao, možda bi rezultat otišao u seriju penala, a možda bi se čak i ostvario prolaz u finale. No, ta nada se svela samo na snove, jer sada je jasno da Hajduk više nema šansu za osvajanje Kupa, a čak i šanse za osvajanje ligaškog naslova mere se u postocima koje nije lako pretvoriti u stvarnost u svijetu nogometa.

KLIKNITE OVDJE DA POGLEDATE NAŠE PROGNOZE UTAKMICA, A OVDJE SU NAŠI TIKETI DANA!