Naslovnica » SPORNA SITUACIJA: Pogledajte kako je glavni sudac jučer teško oštetio Osijek! (VIDEO)
slika: index.hr

Osijek je u 30. kolu SuperSport HNL-a na praznom Poljudu pobijedio Hajduk rezultatom 2:1, čime je Hajduku nanio četvrti uzastopni poraz. Anton Matković i Ramon Mierez bili su strijelci Osječana u 19. odnosno 42. minuti, dok je Aleksandar Trajkovski zabio jedini gol za Hajduk u 28. minuti.

U 76. minuti utakmice, trener Osijeka Zoran Zekić i njegov stručni stožer burno su reagirali nakon situacije koja se dogodila na terenu. Roko Jurišić je oduzeo loptu Hajduku na njihovoj polovici, krenuo prema golu i pokušao dodati Petru Pušiću. Međutim, Josip Brekalo je prekinuo dodavanje i poslao loptu Hajdukovom vrataru Borni Buljanu.

Osječki stručni stožer zahtijevao je indirektan udarac tvrdeći da Buljan nije smio primiti loptu u ruke nakon Brekalovog dodavanja. Unatoč njihovom zahtjevu, glavni sudac Fran Jović nije dosudio indirektan udarac, te je utakmica nastavljena.

Nakon utakmice, Zekić je komentirao tu situaciju, istaknuvši: “Naša klupa je burno reagirala na neke sudačke odluke, kao što ste mogli čuti. Atmosfera je bila napeta kao da je stadion bio pun. Što se tiče sudačkih odluka, pratite i sami utakmice i vjerojatno ste i sami zbunjeni kad je u pitanju zaleđe, penal ili nešto drugo. Danas smo primijetili da pravila, čini se, više nisu ono što su nekad bila. To se posljednji put na Poljudu dogodilo kad je bio prisutan Zoran Simović kao sudac.”

KLIKNITE OVDJE DA POGLEDATE NAŠE PROGNOZE UTAKMICA, A OVDJE SU NAŠI TIKETI DANA!