Naslovnica » PRVI PUT U KARIJERI ZABIO HAT-TRICK: Mierez odigrao gotovo savršenu utakmicu! (VIDEO)

Osijek je u 32. kolu SuperSport HNL-a na gostovanju u Gorici slavio s uvjerljivih 3:0. Sva tri pogotka postigao je argentinski napadač Ramon Mierez. Svoj prvi gol postigao je u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena, drugi u 51. minuti, a treći u 80. minuti, ostvarivši tako svoj prvi hat-trick u karijeri.

Mierez je tim pogocima stigao do 15., 16. i 17. gola ove sezone, čime je učvrstio svoju poziciju kao vodeći strijelac SuperSport HNL-a. Na drugom mjestu je Fran Brodić iz Dinama s 11 pogodaka, dok su Bruno Petković (Dinamo) i Marko Livaja (Hajduk) na trećem mjestu s po deset postignutih golova.

Mierez je odigrao gotovo savršenu utakmicu, zaradivši ocjenu 9.7 od 10 prema ocjenama platforme Sofascore. Osim što je postigao tri gola, također je imao jedno ključno dodavanje i osvojio više od polovice duela u kojima je sudjelovao. Njegov nastup bio je izvanredan, što pokazuju i njegove brojke.

KLIKNITE OVDJE DA POGLEDATE NAŠE PROGNOZE UTAKMICA, A OVDJE SU NAŠI TIKETI DANA!