OPET PAŠALIĆ: Sjajna asistencija u preokretu Atalante! (VIDEO)

Naslovnica » OPET PAŠALIĆ: Sjajna asistencija u preokretu Atalante! (VIDEO)

Hrvatski nogometni reprezentativac Mario Pašalić asistirao je za prvi gol Atalante u gostujućoj pobjedi od 2-1 protiv već otpisane Salernitane. Atalanta je preokrenula rezultat nakon što je domaćin poveo.

Salernitana, koja je već izgubila svaku šansu za ostanak u ligi, povela je protiv Atalante, koja se bori za mjesto u Ligi prvaka, golom Tchaoune. No, Atalanta je uzvratila s dva gola u razmaku od šest minuta. Scamacca je izjednačio nakon što je Pašalić skočio najviše i glavom spustio loptu naprijed. Drugi gol postigao je Koopmeiners preciznim udarcem s gotovo 25 metara.

Pašalić je odigrao svih 90 minuta za Atalantu koja se ovom pobjedom popela na peto mjesto, posljednje koje vodi u Ligu prvaka, s ukupno 60 bodova, koliko ima i šesta Roma, ali Atalanta ima utakmicu manje. O plasmanu na peto mjesto mogao bi odlučiti izravni susret između Atalante i Rome, koji se igra u nedjelju u Bergamu.

KLIKNITE OVDJE I POGLEDAJTE ASISTENCIJU PAŠALIĆA!

Za Salernitanu je cijeli susret odigrao Toma Bašić, dok je Domagoj Bradarić zamijenjen u 77. minuti zbog ozljede. Salernitana je na dnu ljestvice s 15 bodova, što je 14 bodova manje od 18. Udinesea i 19. Sassuola.

KLIKNITE OVDJE DA POGLEDATE NAŠE PROGNOZE UTAKMICA, A OVDJE SU NAŠI TIKETI DANA!