Lovrić s dva gola u tri minute srušio zadnju momčad lige! (VIDEO)

Naslovnica » Lovrić s dva gola u tri minute srušio zadnju momčad lige! (VIDEO)
Zagreb, 050424. SC Rudes. Nogometna utakmica 29. kola SuperSport HNL-a, NK Rudes – NK Osijek. Na fotografiji: slavlje Osijeka nakon pogotka Kristijan Lovric. Foto: Damir Krajac / CROPIX

Rudeš i Osijek su započeli novi nogometni vikend u Zagrebu. U iznimno uzbudljivoj utakmici 29. kola Supersport HNL-a, gosti su slavili s rezultatom 3:2. Osijek je postigao golove preko Petra Pušića i igrača utakmice Kristijana Lovrića, koji je nakon izlaska s klupe postigao dva pogotka. Tomislav Mrčela je bio dvostruki strijelac za domaćine.

Trenutačno, Osijek je preskočio Lokomotivu barem do sutra na četvrtom mjestu. Osječani imaju sada dva boda više i odigrali su jednu utakmicu više od Zagrepčana. Rudeš je otvorio utakmicu postigavši prvi gol, što ih još više približava službenom ispadanju iz lige, šokirajući tako domaćine u njihovoj prvoj ovosezonskoj utakmici na stadionu na koji su nedavno premješteni s Kranjčevićeve.

Fran Karačić je izveo prvi korner na utakmici, a Mrčela je glavom matirao Franka Kolića. Rezultat se nije mijenjao do 35. minute, kada je Osijek izveo sjajnu akciju preko Ramona Miereza i Pušića. Mierez je asistirao Pušiću, koji je zatresao mrežu Mateja Markovića udarcem s 20 metara.

Na poluvrijeme se otišlo s rezultatom 1:1. Ključni trenutak utakmice dogodio se u 55. minuti kada je Kristijan Lovrić zamijenio ozlijeđenog Antona Matkovića. Čim je ušao na teren, Lovrić je postigao gol slobodnim udarcem s 20 metara, prebacivši živi zid i poveo Osijek u vodstvo.

Tri minute kasnije Lovrić ponovno zabija. Goncalo Guedes je prošao po desnoj strani i dodao loptu u sredinu. Lovrić je iskoristio priliku s ruba kaznenog prostora i postigao gol za 1:3. Bio je to njegov drugi dodir s loptom na utakmici. Do kraja utakmice, Mrčela je s novom asistencijom Karačića iz slobodnjaka ublažio poraz Rudeša.

KLIKNITE OVDJE DA POGLEDATE NAŠE PROGNOZE UTAKMICA, A OVDJE SU NAŠI TIKETI DANA!