LIVAKOVIĆ SKRIVIO PENAL U SUDAČKOJ NADOKNADI: Težak kiks Fenerbahcea! (VIDEO)

Naslovnica » LIVAKOVIĆ SKRIVIO PENAL U SUDAČKOJ NADOKNADI: Težak kiks Fenerbahcea! (VIDEO)
slika: gol.hr

Nakon što je ostvario sedam uzastopnih pobjeda u turskoj Super ligi, Fenerbahče je posrnuo remiziravši 2:2 s desetoplasiranim Sivassporom. Taj rezultat dolazi nakon što je Galatasaray pobijedio Pendikspor 4:1, produživši svoj nevjerojatni niz na 14 uzastopnih ligaških pobjeda. S pet utakmica do kraja sezone, Fenerbahče sada zaostaje četiri boda za svojim najvećim rivalom, koji drži vrh ljestvice.

Fenerbahče je poveo u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena pogotkom Freda, koji je sjajno pogodio izvan kaznenog prostora. Sivasspor je izjednačio u 57. minuti golom Fode Koitaea, gdje je golman hrvatske reprezentacije Dominik Livaković djelomično bio kriv jer mu je lopta prošla kroz noge.

Irfan Can Kaveci vratio je Fenerbahče u vodstvo u 80. minuti, čime se činilo da će gosti ostvariti važnu pobjedu u utrci za naslov prvaka. Međutim, Sivasspor je uspio izjednačiti iz kontroverznog jedanaesterca u sudačkoj nadoknadi. Nakon što je napadač domaćih Rey Manaj pucao i promašio, došlo je do kontakta između njega i Livakovića, što je nakon više od pet minuta pregleda VAR snimke rezultiralo dosuđenim jedanaestercem. Manaj je iskoristio priliku i pogodio u 94. minuti, donijevši svom timu vrijedan bod.

KLIKNITE OVDJE I POGLEDAJTE KAZNENI UDARAC!

Hrvatski igrač Mijo Caktaš ušao je za Sivasspor u 73. minuti i pomogao svojoj momčadi zadržati remi. Sivasspor sada zauzima deseto mjesto s 45 bodova.

KLIKNITE OVDJE DA POGLEDATE NAŠE PROGNOZE UTAKMICA, A OVDJE SU NAŠI TIKETI DANA!