Naslovnica » KRAMARIĆ ASISTENT DRUGU UTAKMICU U NIZU: To mu nije uspjelo čak dvije godine! (VIDEO)

U 30. kolu njemačke Bundeslige, Hoffenheim je ugostio Borussiju Monchengladbach, a konačan rezultat je bio 4:3. Obe ekipe se nalaze u sredini tabele, ali domaćini se nadaju da bi mogli osigurati mjesto u Evropi sledeće sezone. Za to je neophodno da Bayer pobedi Kaiserslautern u finalu kupa i da Nemačka zadrži peto mesto na UEFA rang listi do kraja sezone, što će im garantovati petog predstavnika u Ligi šampiona naredne sezone.

U tom slučaju, osam nemačkih timova bi učestvovalo u evropskim takmičenjima, a Hoffenheim se trenutno nalazi na devetom mestu sa dva boda zaostatka za Augsburgom i Freiburgom. Domaćini su poveli u 36. minutu preko gola holandskog napadača Wouta Wenghorsta, koji je postigao gol nakon greške odbrane gostiju, uz asistenciju Andreja Kramarića.

KLIKNITE OVDJE I POGLEDAJTE ASISTENCIJU KRAMARIĆA!

Za Kramarića je ovo druga uzastopna utakmica Bundeslige na kojoj je zabeležio asistenciju, što mu nije pošlo za rukom od aprila 2022. godine. Gosti su uspeli da izjednače do kraja poluvremena golom Robina Hacka u 39. minutu, koji je do kraja utakmice zabijeležio het-trik. Za domaće, strijelci su bili Grischa Promel, Ozan Kabak i Anton Stach.

KLIKNITE OVDJE DA POGLEDATE NAŠE PROGNOZE UTAKMICA, A OVDJE SU NAŠI TIKETI DANA!