ANCELOTTI KOMENTIRAO IZVEDBU MODRIĆA: “On je u spektakularnom stanju!”

Naslovnica » ANCELOTTI KOMENTIRAO IZVEDBU MODRIĆA: “On je u spektakularnom stanju!”

Real Madrid je ostvario novu pobjedu u španjolskoj ligi, čime se približio osvajanju naslova prvaka. Pobijedili su na gostovanju kod Real Sociedada rezultatom 0:1, a jedini gol postigao je Arda Guler u 29. minuti. Luka Modrić počeo je utakmicu u prvih 11, a napustio je teren u 84. minuti, kada ga je zamijenio Lucas Vazquez.

Na konferenciji za medije nakon utakmice, trener Reala Carlo Ancelotti komentirao je Modrićevu izvedbu. “U posljednjih nekoliko utakmica pokazao je vrhunsku fizičku spremu. U drugom poluvremenu vrlo je dobro kontrolirao loptu, posebno nakon što je Real Sociedad vršio jak pritisak u prvom dijelu. Njegova forma je izvrsna i jasno je da može igrati u utorak u Münchenu”, izjavio je Ancelotti.

Real će u utorak igrati protiv Bayerna u prvoj utakmici polufinala Lige prvaka, dok će uzvrat biti odigran tjedan dana kasnije.